Davetiye

Evlilik kutsal ve ciddi bir müessese olduğu için bu tarz etkinliklerinize uygun davetiye modellerini firmamıza gelerek inceleyebilirsiniz. Her türlü etkinliğiniz için davetiye modelleri bulunup, size uygun olan davetiye modelini son derece hesaplı fiyata satın alabilirsiniz. Davetlilerinize seçtiğiniz davetiye modelini göndermekle kalmayıp gelecek yıllarda bu davetiye modelini gülümseyerek hatırlamak için şık davetiye modellerimizi inceleyebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki özel bir gün için oluşturulacak davetiye, sıradan bir davetiye olmamalıdır. Kısacası hassasiyetle yapılmış, muhteşem bir tasarıma sahip olmalıdır.

Yaşamımız boyunca birçok etkinliğe gidiyor, düğün ve nikâh gibi davet edildiğimiz özel günlere katılıyoruz. Ve bir gün geliyor aynı etkinlikleri, düzenlemeli bizim yaptığımız günlere. Evlenecek ve nikâh için telâşlanmaya başladınız ve en önemli unsurda davet edilecekler listesidir şüphesiz. Bunun için çok dikkatli ve hassas olunmak gerekiyor. Çünkü nikâha uygun bir davetiye modeli seçip, ekstra olarak hoş bir davet olması gerekmektedir. Çünkü bir defaya mahsus bir nikâh yapılacaktır ve davetlilere unutamayacakları bir davetiye modeli gönderilmesi, nikâh günün unutulmazlarından olmasını sağlar.

davetiye

Firmamızdan tercihleriniz doğrultusunda aşağıdaki firmaların zarflarını temin edebilirsiniz:
Asil Zarf  – Ege Zarf  – Yener Zarf  – Oyal Zarf  –  Delta Zarf  – Zarfsan
Bunların dışındaki firma zarfları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Altta zarf örneklerini inceleyebilirsiniz.

Zarflar kullanım alanları, şekilleri, yapıştırma biçimleri ve kâğıt özelliklerine göre farklılık gösterirler. Bazı zarf çeşitleri ve özellikleri aşağıdaki gibidir.

Cinsi

 Ebat

Gramaj

Pencere Seçeneği

Yapıştırma Şekli

Kağıt Cinsi

Özel Seçenekler

 Diplomat

 10,5 x 24 cm.

 90 / 110 gr.

 Şeffaf Pencereli,  Düz

 Silikonlu, yapıştırmalı

 1. Hamur, Kraft,  Ekstra, Formula,  Çaycuma

 Perforaj, sağdan  pencere, özel  pencere ebatı, 80  gr. 1. hamur  seçeneği, firmaya  özel zeminli baskı

 Buklet

 11 x 22 cm.

 90 / 110 gr.

 Şeffaf Pencereli,  Düz

 Silikonlu, yapıştırmalı

 Cd Zarfı

 12,5 x 12,5 cm.

 80 / 90 gr.

 Şeffaf Pencereli,  Düz

 Yapıştırmalı

 Torba Zarflar

 16 x 23 cm., (A5  Evrak Zarfı)
24 x 32 cm. (A4  Evrak Zarfı)
ve 20’ye yakın ebat

 90 / 110 gr.

 Düz

 Silikonlu, Yapıştırmalı

Bunların dışındaki mektup zarfı, davetiye zarfı, kartvizit zarfı, optik zarf, dosya zarfı, hava kabarcıklı zarf, röntgen zarfı, fantezi kağıtlı zarf, özel zarf çeşitleri ve ebatları için bizimle irtibata geçiniz.