Etiket-Sticker

30143

Etiketi, satış yerinde en önemli reklam aracı olarak gören anlayışımızla çıktığımız bu yola, firmamızda deneyimli tasarım gücü yüksek kadromuz ile müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hizmet vererek devam ediyoruz.

Etiket bir ürünün vitrinidir. Rekabet şiddetinin hiç dinmediği ve marka savaşlarının yaşandığı günümüz dünyasında, marka yaratmak, ona değer katmak ve korumak uzun bir planlama sürecine dayanmaktadır. Bu süreçte kalitenizi belgeleyen, ürünle ilgili imaj ve tutumları güçlendirme işlevini yerine getiren hatta deneme ve tekrar satın almayı teşvik eden en büyük sessiz silahınız etiketinizdir.

Sektörümüzdeki gelişmeleri göz önünde bulundurup, kendi ihtiyaçlarımızı sektörün ve müşterilerin arkasında tutan,% 100 müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibimiz ile bugüne kadar imzamızı attığımız her projede müşterilerimize ve ülkemize kazanç sağlayan Uygun Ofset, baskı öncesi, baskı ve baskı sonrasındaki tüm aşamaları kendi bünyesinde hayata geçirmektedir.

Her türlü yüzeye, hava koşuluna, şekle, kullanım alanlarına uygun etiketler firmamızca imal edilmektedir. Kendinden yapışkanlı kağıt veya pvc bazlı etiketlerin yanında farklı kullanım alanları için de etiketlerimiz mevcuttur. (Çorap, çamaşır etiketleri gibi) Tabakasından kolayca çıkarılması için özel bıçaklarla yarım kesilen etiketlerin üzerine, isteğe göre, selefon veya vernik uygulaması da yapılmaktadır

Kuşe ve 1. hamur etiketlerin arkası yarım kesimli olan modellerimizde mevcuttur. Bunların dışında şeffaf pvc, opak pvc, metalize etiketler vs. çeşitlerimiz vardır. Ayrıca arkası yapışkansız her türlü pvc, karton da etiket olarak kullanılmaktadır.